Grupa BRJ

 

Projekty pokrewne

Poprzez różne projekty towarzyszące Grupa Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. związana jest z podmiotami:


Piwa Regionów

piwa-regionowSpółka zajmująca się dystrybucją produktów BRJ Sp. z o.o. Posiada oddziały w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Lwówku Śląskim, Ciechanowie i Wrocławiu zatrudniając 60 osób. Dystrybucja własna Grupy BRJ obsługiwana przez flotę 30 samochodów jest uzupełniana o dystrybutorów generalnych i hurtownie.

Nowy Dziekanów
ul. Kolejowa 400
05-092 Łomianki

Tel: 539 014 440 www.piwaregionow.pl


BRJ Media

brjPlatforma mediowa BRJ Media, w skład której wchodzi „Tygodnik Ilustrowany” i portal tygodnikilustrowany.pl – następcy regionalnej gazety „ExtraCiechanów” poruszającej najważniejsze sprawy dla mieszkańców Ciechanowa i okolic – oraz internetowe radio BRJ FM i internetowa telewizja BRJ TV. Wraz z rozszerzaniem zakresu tematycznego i zasięgu mediów BRJ o kolejne regiony zwiększa się także zespół redakcyjny.

ul. Kilińskiego 8
06-400 Ciechanów, www.brjmedia.pl

http://tygodnikilustrowany.pl/


Gambrynus

GambrynusSpółka córka BRJ Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową i usługową w zakresie gastronomii. Obejmuje hurtownię piwa przy browarze Ciechan.

Zarządza także dwiema ciechanowskimi restauracjami: Pub Ciechan i Stara Leżakownia.

ul. Kilińskiego 8 
06-400 Ciechanów


Muzea browarnictwa

muzeumGrupa BRJ dąży do uruchomienia Muzeum w każdym z należącym do niej browarów. Już teraz możliwe jest zwiedzanie Browaru Ciechan wraz z urokliwą izbą muzealną oraz okazjonalnie zabytkowego Browaru w Bojanowie. Po uruchomieniu Browaru w podkrakowskim Tenczynku, obiekt również zostanie udostępniony zwiedzającym. Najbardziej rozwinięte jest Muzeum w Browarze Lwówek.

Muzeum Browarnictwa funkcjonujące przy Browarze w Lwówku Śląskim to wyjątkowe miejsce dla pasjonatów polskiej tradycji piwowarskiej, jedyne takie na Dolnym Śląsku. Można w nim zobaczyć blisko 400 eksponatów dokumentujących historię lwóweckiego browarnictwa. W specjalnie przygotowanych znajdują się niepowtarzalne kolekcje butelek i zamknięć z blisko 40 browarów, które działały kiedyś na Dolnym Śląsku. W muzeum zgromadzone zostały dawne urządzenia, które służyły do wytwarzania piwa i jego przechowywania. Muzeum w Browarze Lwówek odwiedza blisko 20 tysięcy osób rocznie.


 
 

Polecamy