Nasze Marki

 

Whisky Jakubiak

whisky

Whisky Jakubiak to 100% polska whisky, destylowana w Browarze Ciechan. Ten szlachetny trunek został wytworzony z jednego rodzaju słodu jęczmiennego (single malt) i przygotowany w jednej beczce (single barrel). Destylat powstał na bazie różnych gatunków piw. Whisky Jakubiak jest ręcznie nalewana do dębowych beczek, które są składane w niewielkim polskim zakładzie stolarskim. Nasza whisky leżakuje w podziemiach Browaru w Ciechanowie.

whisky

 

Whisky Jakubiak


Whisky Jakubiak to 100% polska whisky, destylowana w Browarze Ciechan. Ten szlachetny trunek został wytworzony z jednego rodzaju słodu jęczmiennego (single malt) i przygotowany w jednej beczce (single barrel). Destylat powstał na bazie różnych gatunków piw. Whisky Jakubiak jest ręcznie nalewana do dębowych beczek, które są składane w niewielkim polskim zakładzie stolarskim. Nasza whisky leżakuje w podziemiach Browaru w Ciechanowie – każda beczka posiada swój indywidualny numer. Każda butelka posiada dołączony dedykowany certyfikat z numerem beczki z której pochodzi, datą rozlania oraz podpisami osób destylujących i rozlewających whisky. Whisky Jakubiak to połączenie tradycyjnej receptury whisky z indywidualnym charakterem ciechanowskiego Browaru, w którym powstaje.

Proces powstawania Whisky Jakubiak składa się z kilku starannie dopracowanych etapów. Na każdym z nich dokładamy wszelkich starań aby zachować szczególne walory smakowe i najwyższą jakość, z których od lat znane są wyroby Browarów Regionalnych Jakubiak. Gotowy destylat zawierający 75% alkoholu, trafia do dębowych beczek, gdzie leżakuje i dojrzewa przez 3 lata, nabierając w tym czasie indywidualnych cech szlachetnego trunku, w tym specyficznych nut nadających wyjątkowy, intensywny smak oraz charakter najwyższej jakości whisky. Poszczególne partie mogą się różnić smakiem i zapachem, z zachowaniem jakości na stałym niezmiennym poziomie.

Aby zamówić Whisky Jakubiak prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Whisky

 
 

Polecamy