Dla mediów

 

Ciechan Arizona

arizona Browar Ciechan z dumą wprowadza na rynek nowe piwo - Ciechan Arizona, poszerzając w ten sposób swoje portfolio produktów!

Ciechan Arizona to orzeźwiające piwo w stylu American Pale Ale - smak Ameryki zamknięty w butelce. Piwo powstało na bazie amerykańskich chmieli, które nadają mu delikatnych nut cytrusowych i żywicznych w smaku i aromacie. Piwo jest pasteryzowane i zawiera 4,5% alkoholu obj. oraz 12,5% ekstraktu wag. Piękny bursztynowy kolor z gęstą, kremową pianą i mix chmieli (Magnum, Sybilla, Amarillo, Cascade, Citra) sprawiają, że Arizona ma owocowo-tropikalny charakter.

Dystrybucja Ciechana Arizona będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Wprowadzenie nowego piwa wspomagane będzie przez kampanię w mediach społecznościowych.

Kolor: Bursztynowy o mocno opalizującej klarowności, piana jest dość gęsta i kremowa, opadając pozostawia przyjemny osad na ściankach naczynia.

Zapach: w swoim aromacie piwo mocno chmielowe, z wyraźnie zaznaczonymi nutami żywicznymi i owoców tropikalnych.

Smak: Mocno orzeźwiający, chmielowy, wyraźnie owocowe, wyczuwalne nuty cytusowe, owoców marakui, mango, ananasa oraz żywiczne.

Termin przydatności do spożycia: 90 dni

 
 

Polecamy