Dla mediów

 

BRJ na Warsaw Food Expo - 12-14 września 2019

WFEWarsaw Food Expo to najważniejsze i największe targi branżowe w Polsce dedykowane sektorowi rolno-spożywczemu. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w zakresie zakupów i zaopatrzenia ze sklepów i hurtowni spożywczych, stacjonarnych i internetowych, sieci handlowych, sektora HoReCa oraz z dystrybutorami i importerami żywności.

W dniach 12-14 września Browary Regionalne Jakubiak będą uczestniczyć w targach jako wystawca. Na naszym stoisku będzie można spróbować i zakupić pełną gamę piw Ciechana: Wyborne, Eksportowe, Słodowe, Lagerowe, Pszeniczne, Miodowe, Malinowe, Porter i Aipa. Jak i nowości z linii piw skierowanych do ludzi aktywnie spędzających czas których premiera odbyła się w sierpniu:

Fit Beer – nowość na rynku – jedyne piwo warzone w Polsce z dodatkiem guarany, o obniżonej zawartości alkoholu do 3,6%. Guarana pobudza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej, dodaje energii, działa pobudzająco i psychostymulująco.

0,0% – napój słodowy bezalkoholowy o owocowym aromacie z nutą mięty i jabłka, gdzie na finiszu czuć wyraźną goryczkę. To świetna alternatywa dla osób które nie chcą lub nie mogą spożywać alkoholu, a kochają smak piwa.

Na targach Warsaw Food Expo znajdziecie nas Państwo na stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego (hala C, stoisko E.01).

Adres:

Ptak Warsaw Expo

Al. Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

Serdecznie zapraszamy!

 
 

Polecamy