Dla mediów

 

Ciechan Malinowe

chili Browar Ciechan z dumą wprowadza na rynek nowe piwo smakowe - Ciechan Malinowe, poszerzając w ten sposób swoje portfolio produktów!

Ciechan Malinowe to jasne, lekkie piwo smakowe dolnej fermentacji. Piwo jest pasteryzowane i zawiera 13,5% ekstraktu wag.  oraz 4,2% alkoholu obj. Malinowe ma czerwoną barwę a jego cechą charakterystyczną jest puszysta piana oblepiająca szkło. W smaku wyczuwalna lekka goryczka z dominującą nutą rześkich, naturalnych malin. W tle delikatna słodowość, która potęguje uczucie delikatności i orzeźwienia tworzących charakter tego piwa. Do produkcji Malinowego użyto starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, z którcyh od lat znane są wyroby Browaru Ciechan.

Malinowe jest stworzone dla wszystkich, którzy lubią lekkie, owocowe piwa, pozbawione intensywnej chmielowej goryczki. To świetna propozycja do spożycia wśród znajomych i przyjaciół podczas spotkań towarzyskich na na świeżym powietrzu.

Dystrybucja Ciechana Malinowe będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Wprowadzenie nowego piwa wspomagane będzie przez kampanię w mediach społecznościowych oraz materiały POS w punktach sprzedaży.

Kolor: Malinowy.

Zapach: Dominująca nuta świeżych, naturalnych malin, w tle lekka słodowość.

Smak: Wyraźnie naturalny smak malin przy jednoczesnym delikatnym akcencie goryczki chmielowej. Piwo dopracowane i wyważone pod względem słodkości.

Termin przydatności do spożycia: 90 dni

 
 

Polecamy